top of page

Meals & nutrition

Public·13 membres
Svyatoslav Teterin
Svyatoslav Teterin

Township APK indir - Android için en yeni sürümü yükleHocam, Pocket Galaxy 3D oyununun son sürümünü buradan indiriyorum ancak hata verip kapanıyor yeni sürüm istediği için midir yoksa cihaz kaynaklı mıdır bilemedim. Yeni sürüm yüklenebilir mi acaba?
township yeni sürüm apkHatta bu oyunu Facebook arkadaÅŸlarÄnÄzla oynayabilir ve topluluk sekmesinden insanlarla bir maç baÅŸlatabilirsiniz. Bu sayede sadece farklÄ kiÅŸilerle oyun oynayamazsÄnÄz, onlarÄ yeni arkadaÅŸlarÄnÄz da yapabilirsiniz.


Oyunda hem bir çiftçi hem de bir şehir yöneticisi olarak oynayacaksınız. Para kazanmalı ve müşterilerin her şeyi bulabileceği harika şehrinizi inşa etmelisiniz. Bazı tarlalar ve bir ahırla başlayacaksınız. Ve ekinleri yetiştirmeniz ve hasat etmeniz gerekiyor. İnekleri besleyin ve süt alın. Malları müşterilere teslim etmek için bir helikopteriniz var. Siparişleri tamamlamak için para ve exp alacaksınız. Seviyeniz arttıkça, yeni binalar ve ekin tohumları açılır. Birçok ürün çeşidi için sipariş alacaksınız. Yani bu ürünleri yapmak için fırın, süt fabrikası, tekstil fabrikası gibi fabrikalar kurmanız gerekiyor. Yeni fabrikalar inşa etmeye devam edin, ürünler yapın, siparişleri tamamlayın, şehrinizi geliştirin ve tüm dünyada ünlü olmasını sağlayın.


Oyunda madeni paralar ve nakit Townshipde ana kaynaklardır. Madeni paralar yeni binalar ve fabrikalar satın almak ve çiftlik binalarındaki hayvan sayısını artırmak için kullanılır. Tarlalarda mahsul yetiştirmek için de madeni paralara ihtiyacınız var. Nakit para ile herhangi bir fabrikada üretimi anında bitirebilirsiniz. Nakit, eksik öğeyi herhangi bir işlemde satın almak için de kullanılabilir. Topluluk binaları inşa etmek için de malzemelere ihtiyaç vardır. Tren siparişlerini tamamlayarak veya şehir pazarından satın alarak malzemeleri elde etmek. Hadi ne düşünüyorsun? Sitemizden Township hile indirin ve bu oyun ile ilgili deneyiminizi yorumlar bölümünde paylaşın.


Township Mod Apk, sizin için oynamaktan kesinlikle keyif alacaÄŸÄnÄz kaynaklarÄn notlarÄnÄn kilidini açacaktÄr. Bu kaynaklar orijinal sürümde mevcut deÄŸildir ancak bunlara Mod sürümünde kesinlikle eriÅŸebilirsiniz. Modu cihazÄnÄza yükleyerek oyunun tamamÄnÄn kilidini açabilir ve burada birçok yeni boyutu keÅŸfedebilirsiniz. SÄfÄr reklam bulacaksÄnÄz çünkü mod, oyununuzu engelleyebilecek her türlü reklamÄ engellemek için çok etkilidir.


Township Mod Apk Anti Ban'da kesinlikle yeni bir deneyim olan kendi hayvanat bahçenizi inÅŸa etmek için harika bir fÄrsatÄnÄz olacak. Araziyi almanÄz ve ayrÄca inÅŸa etmeniz gerekecek. Bu çok eÄŸlenceli bir görevdir ve bu rüya gibi hayvanat bahçesini inÅŸa etmek için arkadaÅŸlarÄnÄzla el ele verebilirsiniz.


Township mod apk, yapmasına izin verdiği eğlenceli aktiviteler nedeniyle birçok kişinin popüler bir tercihi olmuştur. Eğlenceli bir oyun oynayarak dikkatinizi dağıtmak istediğiniz o günler için mükemmel bir oyundur. Bu oyunun grafikleri inanılmaz bir şekilde hazırlanmış, geliştirici, görselleri olabildiğince gerçek hale getirmeyi bir noktaya getirdi. Bu oyunun kontrolleri oldukça kolaydır ve yeni başlayanlar bile bu oyunu kolayca oynamayı öğrenebilir.


township yeni sürüm apk indir


township yeni sürüm apk hile


township yeni sürüm apk mod


township yeni sürüm apk güncel


township yeni sürüm apk 2023


township yeni sürüm apk android


township yeni sürüm apk son


township yeni sürüm apk ücretsiz


township yeni sürüm apk xapk


township yeni sürüm apk playrix


township yeni sürüm apk yükle


township yeni sürüm apk kurulumu


township yeni sürüm apk nasıl indirilir


township yeni sürüm apk nasıl yüklenir


township yeni sürüm apk nasıl oynanır


township yeni sürüm apk hilesi nasıl yapılır


township yeni sürüm apk mod menü


township yeni sürüm apk para hilesi


township yeni sürüm apk elmas hilesi


township yeni sürüm apk altın hilesi


township yeni sürüm apk enerji hilesi


township yeni sürüm apk kilitler açık


township yeni sürüm apk tüm bölümler açık


township yeni sürüm apk tüm özellikler açık


township yeni sürüm apk tüm kaynaklar sonsuz


township yeni sürüm apk çevrimdışı oynama


township yeni sürüm apk online oynama


township yeni sürüm apk arkadaş ekleme


township yeni sürüm apk sosyal medya bağlantısı


township yeni sürüm apk facebook bağlantısı


township yeni sürüm apk google play bağlantısı


township yeni sürüm apk güvenli mi


township yeni sürüm apk virüs içerir mi


township yeni sürüm apk lisanslı mı


township yeni sürüm apk orijinal mi


township yeni sürüm apk farklı mı


township yeni sürüm apk ne zaman çıktı


township yeni sürüm apk ne kadar yer kaplar


township yeni sürüm apk ne kadar internet harcar


township yeni sürüm apk ne kadar pil tüketir


township yeni sürüm apk ne kadar zorlu


township yeni sürüm apk ne kadar eğlenceli


township yeni sürüm apk ne kadar bağımlılık yapar


township yeni sürüm apk ne kadar süre oynanabilir


township yeni sürüm apk ne kadar gelişmiş


township yeni sürüm apk ne kadar güncel


township yeni sürüm apk ne kadar popüler


township yeni sürüm apk ne kadar yüksek puanlı


township yeni sürüm apk ne kadar iyi yorum almıştır


Township mod apk size kendi şehrinizi inşa etmek ve yenilikçi düşünme becerilerinizi kullanarak inşa etmek için mükemmel bir fırsat sunuyor. Kendi hayalinizdeki şehri kurabilir, kendi başınıza ekin yetiştirebilir, mahsul yetiştirmek için kaliteli tohumlar kullanabilir ve şehir inşa etmek için para biriktirmek için yetiştirilen mahsulleri satabilirsiniz.


Bu oyunun temel amacı, oyunculara inşaat araçları sağlamak, mahsulleri hasat etmek, toplanan malzemeyi kullanmak ve tüm bunları yaparak kar elde etmektir. kazanılan kârı yeniden yatırıma dönüştürebilir ve tekrar yeterli kâr elde edebilirsiniz. Bu oyun, günlük olarak kazandığınız, günlük yatırım yaptığınız hiç bitmeyen bir mekanizmaya dayanmaktadır.


Her hasattan sonra, u seviyeye kadar deneyim kazanacaksınız, ardından yeni mahsullerin ve çiftlik hayvanlarının kilidini açacaksınız. Para için hasat edilen çiftlik ürünlerini satabilirsiniz. Ek olarak, daha yüksek kârla satışa ekmek üretmek için fabrika kurmak gibi daha verimli bir yol var.


À propos

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

membres

bottom of page